2019. gada MTB rangs (sievietes)

Grupаs:
Vieta Vārds Uzvārds Gads Grupa Pārstāv Punkti 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
4 Santa sanija JURGENA 2001 Juniori Ķekavas Novada Sporta Skola 625
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
1
7
125
125
-
7
-
125
1
4
125
250
3
-
6
-
250
2
-
6
-
250
-
6
-
250
-
6
-
250
1
4
125
375
2
-
4
-
375
1
4
125
500
-
4
-
500
-
4
-
500
1
4
125
625
17 Lina SVARINSKA 2001 Juniori BELO Cycling Project 230
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
2
12
115
115
-
13
-
115
1
-
14
-
115
1
-
14
-
115
-
15
-
115
1
-
17
-
115
2
-
17
-
115
-
19
-
115
2
-
19
-
115
-
19
-
115
2
17
115
230
2
8 Eva eliza LEIKARTE 2002 Juniori 356
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
7
12
78
78
-
12
-
78
6
9
83
161
3
-
10
-
161
1
-
11
-
161
1
-
11
-
161
-
12
-
161
1
3
8
105
266
4
-
8
-
266
-
12
-
266
4
-
12
-
266
-
12
-
266
5
8
90
356
4
12 Lelde ARDAVA 1985 19-34 VW Komerctransports - Veloprofs.lv 300
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
1
18
150
150
-
18
-
150
-
18
-
150
1
12
150
300
6
14 Madara ABOMA 2001 Juniori Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree 269
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
8
13
73
73
-
13
-
73
4
8
98
171
5
-
9
-
171
1
-
10
-
171
1
-
10
-
171
-
11
-
171
1
-
13
-
171
2
-
13
-
171
-
14
-
171
1
-
14
-
171
-
14
-
171
4
14
98
269
1 Zanda RUTKOVSKA 1980 35-39 ĀdažiVelo 980
-
-
-
-
-
-
-
-
1
2
100
100
2
2
140
240
1
1
100
340
1
2
1
140
480
-
1
-
480
-
1
-
480
-
1
-
480
-
1
-
480
2
1
140
620
1
1
100
720
4
1
120
840
-
1
-
840
-
1
-
840
2
1
140
980
10 Aiga STRAZDINA 1978 40-44 Virsotne/MARMOT 330
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
3
6
130
130
-
6
-
130
5
5
90
220
1
-
7
-
220
2
-
7
-
220
-
7
-
220
-
7
-
220
-
10
-
220
3
-
10
-
220
5
8
110
330
2
-
9
-
330
1
-
9
-
330
-
10
-
330
1
2 Anita ANTONE 1992 19-34 Baldones velokomanda 940
-
-
-
-
-
-
-
-
3
4
80
80
4
3
120
200
1
2
2
90
290
1
1
2
150
440
-
2
-
440
-
2
-
440
-
2
-
440
-
2
-
440
1
2
150
590
2
2
90
680
3
2
130
810
-
2
-
810
-
2
-
810
3
2
130
940
13 Ingrida SMITE 1971 45-49 Baldones velokomanda 290
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
1
5
150
150
-
5
-
150
-
10
-
150
5
-
11
-
150
1
-
12
-
150
1
-
12
-
150
-
13
-
150
1
-
16
-
150
3
-
16
-
150
2
10
140
290
6
-
11
-
290
1
-
11
-
290
-
13
-
290
2
20 Helena MURNIECE 2001 Juniori VW Komerctransports-Veloprofs.lv 115
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
2
8
115
115
-
8
-
115
-
13
-
115
5
-
14
-
115
1
-
15
-
115
1
-
15
-
115
-
16
-
115
1
-
18
-
115
2
-
18
-
115
-
20
-
115
2
-
20
-
115
-
20
-
115
-
20
-
115
3 Renate RODIONOVA 2002 Juniori 728
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
4
9
98
98
-
9
-
98
3
6
105
203
3
2
4
90
293
2
-
4
-
293
-
5
-
293
1
-
5
-
293
2
3
115
408
2
-
3
-
408
2
3
115
523
-
3
-
523
1
3
100
623
3
3
105
728
18 Katrina ERGLE 2001 Juniori RRS 151
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
9
18
68
68
-
18
-
68
-
18
-
68
-
18
-
68
-
18
-
68
6
15
83
151
3
-
15
-
151
-
16
-
151
1
-
16
-
151
-
16
-
151
-
18
-
151
2
6 Aiga PAEGLE 1970 45-49 Engures sportam 480
-
-
-
-
-
-
-
-
2
3
90
90
3
4
105
195
1
-
4
-
195
-
7
-
195
3
1
3
100
295
4
-
3
-
295
-
4
-
295
1
-
4
-
295
-
7
-
295
3
3
5
80
375
2
3
5
105
480
-
5
-
480
-
5
-
480
-
6
-
480
1
9 Zane KALVERSA-KENGE 1984 35-39 Riga Ironman Team 340
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
3
11
130
130
3
8
80
210
3
-
8
-
210
-
8
-
210
-
8
-
210
3
6
130
340
2
-
7
-
340
1
-
7
-
340
-
8
-
340
1
-
8
-
340
-
9
-
340
1
15 Helena ERGLE 1999 Elite 251
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
7
16
78
78
-
17
-
78
1
-
17
-
78
-
17
-
78
-
17
-
78
5
14
90
168
3
-
14
-
168
-
15
-
168
1
-
15
-
168
-
15
-
168
6
15
83
251
16 Olga ZAHAROVA 1976 40-44 Velo+ Bottari Baltic 246
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
8
17
73
73
4
12
75
148
5
-
13
-
148
1
-
13
-
148
-
14
-
148
1
4
9
98
246
5
-
9
-
246
-
13
-
246
4
-
13
-
246
-
13
-
246
-
16
-
246
3
5 Laura PIRTNIECE 1983 35-39 Priekules veloklubs 519
1
1
100
100
1
1
100
200
-
1
-
200
10
1
63
263
-
3
-
263
2
-
3
-
263
-
5
-
263
2
-
5
-
263
1
3
100
363
2
-
3
-
363
-
5
-
363
2
-
6
-
363
1
7
6
78
441
-
6
-
441
-
6
-
441
7
5
78
519
1
19 Karina HARKINA 2000 Elite 151
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
9
14
68
68
-
14
-
68
-
19
-
68
5
-
19
-
68
-
19
-
68
-
19
-
68
-
19
-
68
-
19
-
68
-
19
-
68
6
17
83
151
2
-
17
-
151
-
17
-
151
-
19
-
151
2
7 Zane KELPE 1993 19-34 MTB Garkalne 380
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
5
10
90
90
-
10
-
90
-
14
-
90
4
-
15
-
90
1
-
16
-
90
1
-
16
-
90
1
10
100
190
6
-
12
-
190
2
-
12
-
190
5
11
90
280
1
1
7
100
380
4
-
7
-
380
-
7
-
380
11 Vija FRIDA 1989 19-34 TK Sniegpulkstenīte 306
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
6
11
83
83
-
11
-
83
-
15
-
83
4
-
16
-
83
1
1
9
125
208
7
-
9
-
208
-
9
-
208
-
11
-
208
2
-
11
-
208
4
9
98
306
2
-
10
-
306
1
-
10
-
306
-
11
-
306
1
Krāsu leģenda
LRF 2019, MTB, 1. kategorija
2. kategorija
LRF 2019, MTB, 2. kategorija
LRF 2019, XCO, 2. kategorija
LRF 2019, MTB, 3. kategorija
LRF 2019, XCO, 3. kategorija
Kolonnu apraksts
1 - Lejaskurzemes MTB 2019, 1. posms; 2 - Lejaskurzemes MTB 2019, 2. posms; 3 - Velokross Baloži 2019, 1. posms; 4 - Vivus.lv MTB maratons 2019, 1. posms; 5 - Velokross Baloži 2019, 2. posms; 6 - Latvijas valsts mežu MTB 2019, 1. posms; 7 - Ķeguma MTB velomaratons 2019; 8 - Daugavpils velokross 2019; 9 - Priekules MTB 2019; 10 - Filter Velokausa 1. posms MTB; 11 - Latvijas valsts mežu MTB 2019, 2. posms; 12 - Velokross Baloži 2019, 3. posms; 13 - Vivus.lv MTB maratons 2019, 2. posms; 14 - Filter Velokausa 2. posms MTB; 15 - Carnikavas pavasara XCO; 16 - Latvijas valsts mežu MTB 2019, 3. posms;