2019. gada šosejas rangs (komandas)


Vieta Komanda Punkti 1 2 3 4 5 6 7 8
3 Amore&Vita-Prodir 762
1
1
117
117
2
2
190
307
1
4
2
55
362
-
3
-
362
1
1
3
105
467
-
3
-
467
4
3
250
717
8
3
45
762
6 RRS Purvciems 368
3
3
71
71
6
5
62
133
2
5
6
31
164
1
3
5
90
254
1
10
6
1
255
1
4
5
53
308
1
10
6
30
338
1
9
6
30
368
1 Dobeles dzirnavnieks/FeelFree 1,536
2
2
106
106
1
1
260
366
1
3
1
93
459
1
1
242
701
2
1
84
785
1
1
142
927
1
1
405
1,332
1
1
204
1,536
2 EVELO TEAM 1,095
5
5
31
31
4
4
139
170
1
2
3
99
269
1
2
2
167
436
1
3
2
70
506
2
2
98
604
2
2
335
939
2
2
156
1,095
5 Virsotne/MARMOT 569
4
4
45
45
5
6
84
129
2
1
4
101
230
2
9
6
20
250
2
9
5
13
263
1
3
4
94
357
1
5
5
115
472
1
4
5
97
569
4 TEAM ZZK 693
6
6
31
31
3
3
151
182
3
7
5
17
199
2
5
4
66
265
1
5
4
21
286
11
6
1
287
2
3
4
262
549
2
3
4
144
693
12 Gaismas Maģija - Stividors LP Cycling Team 40
7
7
13
13
-
12
-
13
5
9
12
12
25
10
12
10
35
12
12
1
36
8
12
3
39
-
12
-
39
11
12
1
40
10 VeloLifestyle/SmiltenesBJSS 153
8
8
8
8
8
7
57
65
1
12
7
1
66
8
8
31
97
1
11
9
1
98
1
9
9
2
100
-
11
-
100
2
7
10
53
153
1
13 Velo+ Bottari Baltic 14
9
9
3
3
12
13
2
5
4
11
13
4
9
12
13
1
10
-
13
-
10
7
13
4
14
-
13
-
14
-
13
-
14
11 Engures sportam 144
10
10
1
1
10
10
24
25
8
10
15
40
11
11
2
42
1
7
11
19
61
6
10
22
83
1
7
9
61
144
1
-
11
-
144
2
7 RRS 305
11
11
1
1
7
8
58
59
3
13
8
1
60
4
7
77
137
1
4
7
25
162
-
7
-
162
6
7
90
252
6
7
53
305
8 Doltcini Latvia Cycling team 205
-
-
-
-
11
11
22
22
10
11
4
26
6
10
38
64
1
8
10
17
81
10
11
2
83
1
9
10
39
122
1
5
8
83
205
2
14 Valmieras velo vienība 3
-
-
-
-
13
14
1
1
14
14
1
2
-
14
-
2
-
14
-
2
12
14
1
3
-
14
-
3
-
14
-
3
9 ELKOR 202
-
-
-
-
9
9
35
35
6
9
23
58
7
9
36
94
6
8
20
114
1
5
8
24
138
8
8
40
178
10
9
24
202
1
15 FANS ŠKODA 1
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
13
15
1
1
-
15
-
1
-
15
-
1
-
15
-
1
-
15
-
1
16 PATRIA BOTTECCHIA 1
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
12
16
1
1
Kolonnu apraksts
1 - Dobeles dzirnavnieka kauss 2019, 1. diena ITT; 2 - Dobeles dzirnavnieka kauss 2019, 2. diena GRUPA; 3 - FILTER velokauss 2019, 1. posms; 4 - Cēsu OPEN 2019; 5 - Jāņa Baukša piemiņas kauss 2019; 6 - FILTER velokauss 2019, 2. posms; 7 - Ķekavas velobrauciens; 8 - Rīgas velomaratons;