2019. gada šosejas rangs (sievietes)

Grupаs:
Vieta Vārds Uzvārds Gads Grupa Pārstāv Punkti 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
15 Lija LAIZANE 1993 Elite Eneicue 190
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
2
17
90
90
1
13
100
190
4
-
13
-
190
-
13
-
190
-
14
-
190
1
-
15
-
190
1
-
15
-
190
-
15
-
190
19 Jelena ALEKSANDROVA 1973 45-49 VELOCLUB 150
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
1
5
150
150
-
6
-
150
1
-
6
-
150
-
8
-
150
2
-
9
-
150
1
-
11
-
150
2
-
15
-
150
4
-
16
-
150
1
-
17
-
150
1
-
17
-
150
-
19
-
150
2
-
19
-
150
-
19
-
150
8 Santa sanija JURGENA 2001 Juniori Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree 465
-
-
-
-
-
-
-
-
4
8
40
40
-
12
-
40
4
-
12
-
40
-
13
-
40
1
-
14
-
40
1
-
14
-
40
-
15
-
40
1
-
15
-
40
-
15
-
40
1
12
100
140
3
1
10
100
240
2
-
11
-
240
1
-
11
-
240
-
12
-
240
1
1
8
150
390
4
4
8
75
465
-
8
-
465
10 Lina SVARINSKA 2001 Juniori RRS/BELO Cycling Project 385
-
-
-
-
-
-
-
-
2
6
50
50
-
10
-
50
4
-
10
-
50
2
7
50
100
3
-
8
-
100
1
-
8
-
100
2
7
50
150
1
-
9
-
150
2
-
10
-
150
1
2
9
90
240
1
2
6
90
330
3
1
6
55
385
-
7
-
385
1
-
8
-
385
1
-
9
-
385
1
-
9
-
385
-
10
-
385
1
13 Nadina KUCERE 2001 Juniori VeloLifestyle/SmiltenesBJSS 345
-
-
-
-
-
-
-
-
3
7
45
45
-
11
-
45
4
-
11
-
45
3
9
45
90
2
-
10
-
90
1
-
10
-
90
5
9
35
125
1
-
11
-
125
2
4
7
120
245
4
4
6
75
320
1
-
7
-
320
1
7
8
25
345
1
-
9
-
345
1
-
10
-
345
1
-
11
-
345
1
-
11
-
345
-
13
-
345
2
11 Eva eliza LEIKARTE 2002 Juniori VeloLifestyle/SmiltenesBJSS 369
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
12
21
39
39
5
18
70
109
3
-
18
-
109
-
20
-
109
2
-
21
-
109
1
4
13
120
229
8
-
14
-
229
1
2
11
140
369
3
23 Sabine KAUNECKA 2001 Juniori Dobeles sporta skola 85
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
6
16
30
30
-
16
-
30
-
16
-
30
8
18
55
85
2
-
20
-
85
2
-
20
-
85
-
21
-
85
1
-
22
-
85
1
-
23
-
85
1
-
23
-
85
-
23
-
85
9 Madara ABOMA 2001 Juniori Dobeles sporta skola 448
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
8
14
23
23
-
15
-
23
1
-
15
-
23
4
14
40
63
1
-
14
-
63
-
14
-
63
7
15
60
123
1
4
12
75
198
3
-
12
-
198
-
12
-
198
-
13
-
198
1
-
14
-
198
1
1
12
100
298
2
1
9
150
448
3
7 Aiga STRAZDINA 1978 40-44 Virsotne/MARMOT 505
2
2
50
50
-
3
-
50
1
5
3
35
85
5
3
70
155
-
3
-
155
4
3
40
195
-
3
-
195
-
4
-
195
1
3
4
45
240
-
5
-
240
1
-
8
-
240
3
3
7
80
320
1
-
8
-
320
1
3
7
45
365
1
-
8
-
365
1
2
5
140
505
3
-
7
-
505
2
-
7
-
505
-
7
-
505
22 Anita ANTONE 1992 19-34 120
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
10
20
45
45
-
23
-
45
3
-
23
-
45
4
19
75
120
4
-
20
-
120
1
-
22
-
120
2
-
22
-
120
-
22
-
120
6 Daniela LEITANE 2000 Elite Dobeles sporta skola 595
-
-
-
-
-
-
-
-
1
5
55
55
1
4
100
155
1
-
4
-
155
1
2
55
210
2
-
2
-
210
-
3
-
210
1
1
2
55
265
1
1
2
100
365
-
4
-
365
2
3
4
80
445
-
4
-
445
-
4
-
445
-
4
-
445
1
4
150
595
-
5
-
595
1
-
6
-
595
1
-
6
-
595
14 Ingrida SMITE 1971 45-49 298
-
-
-
-
-
-
-
-
7
11
25
25
-
13
-
25
2
-
13
-
25
7
12
25
50
1
-
13
-
50
1
-
13
-
50
8
12
23
73
1
-
13
-
73
1
-
13
-
73
6
13
65
138
-
16
-
138
3
4
15
40
178
1
-
15
-
178
4
11
120
298
4
-
12
-
298
1
-
13
-
298
1
-
14
-
298
1
4 Anastasija KRUMINA 1996 19-34 Team ZZK 670
1
1
55
55
1
1
100
155
-
1
-
155
2
1
90
245
1
1
55
300
-
1
-
300
-
1
-
300
-
1
-
300
-
1
-
300
2
1
90
390
1
1
150
540
9
1
50
590
3
1
80
670
-
1
-
670
-
1
-
670
-
2
-
670
1
-
3
-
670
1
-
4
-
670
1
-
4
-
670
24 Renate RODIONOVA 2002 Juniori 80
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
3
21
80
80
-
21
-
80
-
22
-
80
1
-
23
-
80
1
-
24
-
80
1
-
24
-
80
-
24
-
80
1 Zane KALVERSA-KENGE 1984 35-39 Riga Ironman Team 1,075
-
-
-
-
-
-
-
-
6
10
30
30
3
5
80
110
5
-
5
-
110
5
5
35
145
-
6
-
145
1
1
2
100
245
4
-
3
-
245
1
-
4
-
245
1
2
3
140
385
1
5
3
70
455
4
2
75
530
1
2
2
50
580
2
2
90
670
3
1
130
800
1
3
1
130
930
3
1
80
980
3
1
130
1,075
17 Helena ERGLE 1999 Elite 170
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
4
19
75
75
-
22
-
75
3
-
22
-
75
-
23
-
75
1
-
24
-
75
1
7
17
95
170
7
-
17
-
170
-
17
-
170
18 Kate RUDZITE 1990 19-34 ŠOSEJAS 167
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
9
15
22
22
-
16
-
22
1
-
16
-
22
-
17
-
22
1
-
17
-
22
-
17
-
22
-
23
-
22
6
6
19
65
87
4
-
19
-
87
3
16
80
167
3
-
16
-
167
-
18
-
167
2
-
18
-
167
-
18
-
167
2 Sanda PETUNOVA 1991 19-34 Velo+ Bottari Baltic 980
-
-
-
-
2
2
90
90
-
2
-
90
4
2
75
165
-
2
-
165
6
4
30
195
2
-
4
-
195
-
5
-
195
1
7
5
25
220
3
3
80
300
2
3
2
130
430
1
11
2
40
470
-
3
-
470
1
-
3
-
470
1
3
100
570
9
3
85
655
2
2
140
795
1
2
2
90
885
4
2
120
980
5 Lana BUGROVA 1977 40-44 Velo+ Bottari Baltic 660
4
4
40
40
-
5
-
40
1
-
9
-
40
4
6
6
65
105
3
-
6
-
105
10
6
21
126
-
7
-
126
1
-
7
-
126
9
8
22
148
1
6
6
65
213
2
5
5
110
323
1
14
5
37
360
-
5
-
360
6
5
30
390
-
6
-
390
1
7
7
95
485
1
5
6
110
595
1
6
5
65
660
1
-
5
-
660
3 Olga ZAHAROVA 1976 40-44 Velo+ Bottari Baltic 763
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
7
9
60
60
-
9
-
60
11
10
20
80
1
-
11
-
80
1
-
11
-
80
11
11
20
100
4
7
75
175
4
6
6
100
275
1
16
8
35
310
2
-
9
-
310
1
8
9
23
333
5
5
70
403
4
6
6
100
503
1
6
4
100
603
2
5
3
70
673
1
5
3
110
763
21 Karolina SANTIRA 1980 35-39 Engures sportam 138
3
3
45
45
-
4
-
45
1
8
4
23
68
-
8
-
68
4
-
8
-
68
-
11
-
68
3
-
12
-
68
1
-
12
-
68
-
13
-
68
1
5
10
70
138
3
-
11
-
138
1
-
14
-
138
3
-
17
-
138
3
-
17
-
138
-
18
-
138
1
-
19
-
138
1
-
21
-
138
2
-
21
-
138
-
21
-
138
20 Kristiana MASKAVA 2001 Juniori GAISMAS MAĢIJA - STIVIDORS LP CYCLING TEAM 148
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
13
22
38
38
-
24
-
38
2
-
24
-
38
-
24
-
38
5
18
110
148
6
-
20
-
148
2
-
20
-
148
-
20
-
148
12 Kristine PODVINSKA 1992 19-34 Train2win.lv 348
-
-
-
-
-
-
-
-
9
12
22
22
8
7
55
77
5
-
7
-
77
12
8
19
96
1
-
9
-
96
1
-
9
-
96
10
10
21
117
1
-
12
-
117
2
-
12
-
117
15
10
36
153
2
5
11
70
223
1
5
10
35
258
1
-
10
-
258
8
9
90
348
1
-
10
-
348
1
-
10
-
348
-
12
-
348
2
16 Dana ROZLAPA 1979 Elite Train2Win 190
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
1
16
100
100
2
14
90
190
2
-
14
-
190
-
14
-
190
-
15
-
190
1
-
16
-
190
1
-
16
-
190
-
16
-
190
Krāsu leģenda
1. kategorija
LRF 2019, Šoseja, 1. kategorija
LRF 2019, Šoseja, 2. kategorija
LRF 2019, Šoseja, 3. kategorija
Kolonnu apraksts
1 - Dobeles dzirnavnieka kauss 2019, 1. diena ITT; 2 - Dobeles dzirnavnieka kauss 2019, 2. diena GRUPA; 3 - FILTER velokauss 2019, 1. posms; 4 - Cēsu OPEN 2019; 5 - Jāņa Baukša piemiņas kauss 2019; 6 - FILTER velokauss 2019, 2. posms; 7 - Ķekavas velobrauciens; 8 - Rīgas velomaratons; 9 - FILTER velokauss 2019, 3. posms; 10 - LK Biķernieku OPEN; 11 - Valkas šosejas riteņbraukšanas sacensības; 12 - LČ individuālajā braucienā 2019; 13 - LČ grupas braucienā 2019; 14 - FILTER velokauss 2019, 4. posms; 15 - LK Biķernieku OPEN 2; 16 - FILTER velokauss 2019, 5. posms; 17 - Vienības brauciens 2019 - šoseja; 18 - Dobeles Dzirnavieka Kauss 2019, 3. posms; 19 - Smiltene OPEN 2019 W;