Rezultāti - Ķekavas velomaratons 2018

Distances: Tautas


Vieta Vārds Uzvārds Gads Grupa Pārstāv Rezultāts
1 Jānis RUBIKS 1989 Tauta vīrieši I (1985.-2001.dz.g.) ZZK 1:08:08
2 Niklāvs BOĻŠIS 1998 Tauta vīrieši I (1985.-2001.dz.g.) Dobeles dzirnavnieks/FeelFree 1:08:08
3 Devids ZIKRĀTIJS 2000 Tauta vīrieši I (1985.-2001.dz.g.) Ķekavas novada sporta skola/Dobeles Dzirnavnieks 1:08:09
4 Egons ROZENFELDS 1969 Tauta vīrieši II (1963.-1984.dz.g.) Dobeles dzirnavnieks/FeelFree 1:08:22
5 Kristaps SILTUMĒNS 2000 Tauta vīrieši I (1985.-2001.dz.g.) DOLTCINI Latvia Cycling Team 1:08:25
6 Juris VISOCKIS 1982 Tauta vīrieši II (1963.-1984.dz.g.) 1:08:25
7 Volodymyr GUSCHIN 1975 Tauta vīrieši II (1963.-1984.dz.g.) 1:08:27
8 Pauls RUBENIS 2001 Tauta vīrieši I (1985.-2001.dz.g.) 1:09:38
9 Romans TROJANOVS 1989 Tauta vīrieši I (1985.-2001.dz.g.) Velo+ 1:09:38
10 Jānis BRUZINSKIS 1959 Tauta seniori (1955.-1962.dz.g.) 1:09:38
11 Artis PUJATS 1991 Tauta vīrieši I (1985.-2001.dz.g.) Gaismas Maģija - Stividors LP Cycling Team 1:09:38
12 Edgars BRIGMANIS 1982 Tauta vīrieši II (1963.-1984.dz.g.) GAISMAS MAĢIJA - STIVIDORS LP CYCLING TEAM 1:09:39
13 Andris KNODZE 1969 Tauta vīrieši II (1963.-1984.dz.g.) POLICISTU VELOBIEDRĪBA 1:09:39
14 Viesturs LEJIŅŠ 1978 Tauta vīrieši II (1963.-1984.dz.g.) Dobeles dzirnavnieks/FeelFree 1:09:39
15 Hubertus VELDMEIJER 1957 Tauta seniori (1955.-1962.dz.g.) SCOTT 1:09:39
16 Andrejs UZULĒNS 1984 Tauta vīrieši II (1963.-1984.dz.g.) Dobeles Dzirnavnieks - FeelFree 1:09:39
17 Igors RAČKOVS 1963 Tauta vīrieši II (1963.-1984.dz.g.) Velo+ 1:09:39
18 Artūrs ĻIPATŅIKOVS 1992 Tauta vīrieši I (1985.-2001.dz.g.) Velo+ 1:09:39
19 Santa-Sanija JURGENA 2001 Tauta sievietes I (1985.-2001.dz.g.) Ķekavas novada sporta skola/Dobeles Dzirnavnieks 1:09:39
20 Jānis ANKRAVS 1970 Tauta vīrieši II (1963.-1984.dz.g.) ELKOR 1:09:39
21 Sergejs KOMPA 1985 Tauta vīrieši I (1985.-2001.dz.g.) Velo+ 1:09:39
22 Maksims SIDOROVS 1981 Tauta vīrieši II (1963.-1984.dz.g.) Velo+ 1:09:39
23 Ernests BITENIEKS 1982 Tauta vīrieši II (1963.-1984.dz.g.) Velo+ 1:09:40
24 Vjačeslavs BEĻAJEVS 1983 Tauta vīrieši II (1963.-1984.dz.g.) 1:09:40
25 Andis BALKA 1985 Tauta vīrieši I (1985.-2001.dz.g.) Dobeles dzirnavnieks/FeelFree 1:09:40
26 Andrejs ŠUĻGA 1980 Tauta vīrieši II (1963.-1984.dz.g.) 1:09:40
27 Roberts JIRGENS 2001 Tauta vīrieši I (1985.-2001.dz.g.) Ķekavas novada sporta skola/Dobeles Dzirnavnieks 1:09:40
28 Oļegs MEĻEHS 1982 Tauta vīrieši II (1963.-1984.dz.g.) GAISMAS MAĢIJA - STIVIDORS LP CYCLING TEAM 1:09:42
29 Andris OZOLS 1961 Tauta seniori (1955.-1962.dz.g.) Latvijas Nafta velo team 1:10:01
30 Kristaps MALNAČS 2003 Tauta jaunieši (2002.-2003.dz.g.) ELKOR 1:13:05
31 Artis AKMEŅLAUKS 1967 Tauta vīrieši II (1963.-1984.dz.g.) Empower 1:13:06
32 Jānis VĒJONS 1952 Tauta veterāni (<1954.dz.g.) ELKOR 1:13:06
33 Rihards REINFELDS 2004 Tauta zēni (2004.-2005.dz.g.) Ķekavas novada sporta skola/Dobeles Dzirnavnieks 1:13:30
34 Andris ZĀLĪTIS 1973 Tauta vīrieši II (1963.-1984.dz.g.) ELKOR 1:13:30
35 Normunds ORLOVS 1976 Tauta vīrieši II (1963.-1984.dz.g.) Spararats 1:13:31
36 Maksims LI 1980 Tauta vīrieši II (1963.-1984.dz.g.) Velo+ 1:13:31
37 Jānis IEVIŅŠ 1994 Tauta vīrieši I (1985.-2001.dz.g.) 1:13:31
38 Jānis MIČULIS 1978 Tauta vīrieši II (1963.-1984.dz.g.) ELKOR 1:13:35
39 Pavels SIMINAITIS 1983 Tauta vīrieši II (1963.-1984.dz.g.) Velo+ 1:13:37
40 Viktoras MALIŠAUSKAS 1980 Tauta vīrieši II (1963.-1984.dz.g.) Velo+ 1:15:15
41 Andris MAZAIS 1976 Tauta vīrieši II (1963.-1984.dz.g.) Evelo Team 1:15:16
42 Agris LIEPA 1956 Tauta seniori (1955.-1962.dz.g.) 1:15:16
43 Kārlis Valters GRUNDULIS 2003 Tauta jaunieši (2002.-2003.dz.g.) ELKOR 1:15:16
44 Guntars OZOLIŅŠ 1982 Tauta vīrieši II (1963.-1984.dz.g.) Agerona 1:15:16
45 Agris PLATACIS 1971 Tauta vīrieši II (1963.-1984.dz.g.) 1:15:17
46 Adele-Ilga SPIGOVSKA 2000 Tauta sievietes I (1985.-2001.dz.g.) ELKOR 1:15:17
47 Sergejs RUBINS 1987 Tauta vīrieši I (1985.-2001.dz.g.) 1:15:17
48 Lauris IEVIŅŠ 1983 Tauta vīrieši II (1963.-1984.dz.g.) 1:15:17
49 Daņilovs MIHAILS 2003 Tauta jaunieši (2002.-2003.dz.g.) ELKOR 1:15:17
50 Edijs ŠAICĀNS 1986 Tauta vīrieši I (1985.-2001.dz.g.) 1:15:18
51 Raimonds SILANŽS 1969 Tauta vīrieši II (1963.-1984.dz.g.) 1:15:18
52 Rorigo BEĻĀJEVS 2004 Tauta zēni (2004.-2005.dz.g.) Ķekavas novada sporta skola/Dobeles Dzirnavnieks 1:15:18
53 Žans RIBAKS 1967 Tauta vīrieši II (1963.-1984.dz.g.) LYSI 1:15:18
54 Maksims LEBEDEVS 1974 Tauta vīrieši II (1963.-1984.dz.g.) GAISMAS MAĢIJA - STIVIDORS LP CYCLING TEAM 1:15:19
55 Zintis GAILIS 1969 Tauta vīrieši II (1963.-1984.dz.g.) POLICISTU VELOBIEDRĪBA 1:15:19
56 Ruslans SOLOVJOVS 1977 Tauta vīrieši II (1963.-1984.dz.g.) Solo 1:15:19
57 Līga ACTIŅA 1982 Tauta sievietes II (1963.-1984.dz.g.) ELKOR 1:15:22
58 Vladislavs FESENKO 1987 Tauta vīrieši I (1985.-2001.dz.g.) Velo+ 1:16:18
59 Sergejs ALEKSEJEVS 1982 Tauta vīrieši II (1963.-1984.dz.g.) 1:16:18
60 Andrejs AHMEROVS 1976 Tauta vīrieši II (1963.-1984.dz.g.) Velo+ 1:16:23
61 Uldis GERMANS 1980 Tauta vīrieši II (1963.-1984.dz.g.) ELKOR 1:16:25
62 Pāvels GRIGORJEVS 1989 Tauta vīrieši I (1985.-2001.dz.g.) HappyTriFriends 1:16:26
63 Raivis DAMBERGS 1976 Tauta vīrieši II (1963.-1984.dz.g.) 1:16:29
64 Nadīna KUČERE 2001 Tauta sievietes I (1985.-2001.dz.g.) VeloLifestyle/SmiltenesBJSS 1:16:29
65 Vidvuds ZIEDIŅŠ 1970 Tauta vīrieši II (1963.-1984.dz.g.) Elpo team 1:16:39
66 Jānis SPROĢIS 1981 Tauta vīrieši II (1963.-1984.dz.g.) LEC 1:16:49
67 Aivars STRAUSS 1960 Tauta seniori (1955.-1962.dz.g.) EMU Mālpils sporta klubs 1:16:50
68 Eva Elīza LEIKARTE 2002 Tauta jaunietes (2002.-2003.dz.g.) VeloLifestyle/SmiltenesBJSS 1:16:50
69 Valērijs GOLVERS 1967 Tauta vīrieši II (1963.-1984.dz.g.) 1:17:25
70 Arvils VIKŠTRĒMS 1989 Tauta vīrieši I (1985.-2001.dz.g.) 1:17:47
71 Elvijs ZOMMERS 2001 Tauta vīrieši I (1985.-2001.dz.g.) Ķekavas novada sporta skola/Dobeles dzirnavnieks 1:17:47
72 Vladimirs BOGDANOVS 1986 Tauta vīrieši I (1985.-2001.dz.g.) GAISMAS MAĢIJA - STIVIDORS LP CYCLING TEAM 1:17:47
73 Andrejs PEGASOVS 1983 Tauta vīrieši II (1963.-1984.dz.g.) ELKOR 1:17:48
74 Sergejs POMARNEVSKIS 1954 Tauta veterāni (<1954.dz.g.) ELKOR 1:17:50
75 Toms KALVIŠĶIS 1989 Tauta vīrieši I (1985.-2001.dz.g.) 1:20:10
76 Kristaps GAILIS 2002 Tauta jaunieši (2002.-2003.dz.g.) POLICISTU VELOBIEDRĪBA 1:20:58
77 Valerijs SAMUILOVS 1954 Tauta veterāni (<1954.dz.g.) 1:20:58
78 Eduards RĒNS 1980 Tauta vīrieši II (1963.-1984.dz.g.) Velotreniņi / Sufferfest 1:21:03
79 Normands TREILONS 1971 Tauta vīrieši II (1963.-1984.dz.g.) POLICISTU VELOBIEDRĪBA 1:21:03
80 Viktors BAUMANIS 1961 Tauta seniori (1955.-1962.dz.g.) Latvello 1:21:04
81 Edijs STRĒLIS 1998 Tauta vīrieši I (1985.-2001.dz.g.) Elkor 1:21:04
82 Valts MIHELSONS 1966 Tauta vīrieši II (1963.-1984.dz.g.) EMU Mālpils sporta klubs 1:21:04
83 Oskars ZONNE 1981 Tauta vīrieši II (1963.-1984.dz.g.) Acsaabols 1:21:06
84 Raimonds ŠMERLIŅŠ 1971 Tauta vīrieši II (1963.-1984.dz.g.) 1:21:10
85 Klāvs SĪMANIS 2004 Tauta zēni (2004.-2005.dz.g.) 1:21:13
86 Gvido KOKLE 2003 Tauta jaunieši (2002.-2003.dz.g.) Elkor 1:21:59
87 Dmitrijs BEĻAJEVS 1981 Tauta vīrieši II (1963.-1984.dz.g.) 1:22:01
88 Sergejs TEREŠČENKO 1977 Tauta vīrieši II (1963.-1984.dz.g.) Velo+ 1:22:29
89 Dmitrijs MINAJEVS 1995 Tauta vīrieši I (1985.-2001.dz.g.) 1:22:30
90 Kārlis GOLDMANIS 1985 Tauta vīrieši I (1985.-2001.dz.g.) 1:22:30
91 Lāsma Elze VAIVODE 2003 Tauta jaunietes (2002.-2003.dz.g.) 1:22:31
92 Maečislavs BARTUŠEVIČS 1941 Tauta veterāni (<1954.dz.g.) ELKOR 1:22:31
93 Klinta ZVEJNIECE 2005 Tauta meitenes (2004.-2005.dz.g.) VeloLifestyle/SmiltenesBJSS 1:22:31
94 Edmunds SPIGOVSKIS 1962 Tauta seniori (1955.-1962.dz.g.) ELKOR 1:22:31
95 Vadim TARASOV 1981 Tauta vīrieši II (1963.-1984.dz.g.) 1:22:32
96 Arnis SKRASTIŅŠ 1983 Tauta vīrieši II (1963.-1984.dz.g.) 1:22:32
97 Edgars EGLE 1982 Tauta vīrieši II (1963.-1984.dz.g.) Fiksie eži 1:22:33
98 Nikolajs TIMOFEJEVS 1974 Tauta vīrieši II (1963.-1984.dz.g.) 1:22:33
99 Artūrs LEVINS 1990 Tauta vīrieši I (1985.-2001.dz.g.) alle hop 1:22:33
100 Kaspars UNGURS 1975 Tauta vīrieši II (1963.-1984.dz.g.) 1:22:33