Rezultāti - LČ šosejas riteņbraukšanā 2018, grupas brauciens

Distances: 30km | 72km | 94km


Vieta Vārds Uzvārds Gads Grupa Pārstāv Rezultāts
1 Jānis RUBIKS 1989 Vīrieši CFA (1984.-1999.dz.g) TEAM ZZK 2:32:56
2 Arvis SPRUDE 1987 Vīrieši CFA (1984.-1999.dz.g) EVELO TEAM 2:32:57
3 Kristaps KNOPS 1985 Vīrieši CFA (1984.-1999.dz.g) TEAM ZZK 2:33:58
4 Ivo VIĻUMOVS 1985 Vīrieši CFA (1984.-1999.dz.g) EVELO TEAM 2:33:58
5 Ģirts VĒVERS 1973 Vīrieši MASTER 3 (1969.-1973.dz.g.) EVELO TEAM 2:33:58
6 Kalvis EISAKS 1983 Vīrieši MASTER 1 (1979.-1983.dz.g.) DOLTCINI Latvia Cycling Team 2:33:59
7 Artis ROZE 1987 Vīrieši CFA (1984.-1999.dz.g) Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree 2:34:00
8 Ivo IRBE 1985 Vīrieši CFA (1984.-1999.dz.g) Pulsaar 2:35:34
9 Māris KALVERŠS 1976 Vīrieši MASTER 2 (1974.-1978.dz.g.) EVELO TEAM 2:38:05
10 Niklāvs BOĻŠIS 1998 Vīrieši CFA (1984.-1999.dz.g) Dobeles dzirnavnieks/FeelFree 2:38:05
11 Juris VISOCKIS 1982 Vīrieši MASTER 1 (1979.-1983.dz.g.) DOLTCINI Latvia Cycling Team 2:38:05
12 Krišjānis JANSONS-RATINIKS 1984 Vīrieši CFA (1984.-1999.dz.g) Gandrs-Merida 2:38:05
13 Andris BALODIS 1972 Vīrieši MASTER 3 (1969.-1973.dz.g.) VIRSOTNE/MARMOT 2:38:06
14 Reinis ANDRIJANOVS 1988 Vīrieši CFA (1984.-1999.dz.g) Velobiķeri Train2Win 2:38:06
15 Agnis APSE 1971 Vīrieši MASTER 3 (1969.-1973.dz.g.) VeloLifestyle 2:38:06
16 Anrijs PUMPIŠS 1970 Vīrieši MASTER 3 (1969.-1973.dz.g.) Tukums 2:38:06
17 Nauris INOVSKIS 1981 Vīrieši MASTER 1 (1979.-1983.dz.g.) EVELO TEAM 2:38:06
18 Sandis ĀĶIS 1975 Vīrieši MASTER 2 (1974.-1978.dz.g.) EVELO TEAM 2:38:06
19 Emīls RIBAKS 1994 Vīrieši CFA (1984.-1999.dz.g) TEAM ZZK 2:38:07
20 Aldis EGLĪTIS 1973 Vīrieši MASTER 3 (1969.-1973.dz.g.) EVELO TEAM 2:38:07
21 Jānis ĀBOLIŅŠ 1976 Vīrieši MASTER 2 (1974.-1978.dz.g.) Virsotne/MARMOT 2:38:07
22 Jānis BRUZINSKIS 1959 Vīrieši MASTER 5 (1959.-1963.dz.g.) Virsotne/MARMOT 2:38:07
23 Aigars ZVINGULIS 1961 Vīrieši MASTER 5 (1959.-1963.dz.g.) Virsotne/MARMOT 2:38:07
24 Kirils POGODINS 1987 Vīrieši CFA (1984.-1999.dz.g) TEAM ZZK 2:38:07
25 Juris SKREBELS 1980 Vīrieši MASTER 1 (1979.-1983.dz.g.) Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree 2:38:07
26 Dzintars KAŅEPĒJS 1968 Vīrieši MASTER 4 (1964.-1968.dz.g.) SKANSTE/VIRŠI-A 2:38:07
27 Edmonds LABANOVSKIS 1977 Vīrieši MASTER 2 (1974.-1978.dz.g.) 2:38:08
28 Raimonds BROKĀNS 1973 Vīrieši MASTER 3 (1969.-1973.dz.g.) NN Sporta klubs 2:38:08
29 Mārtiņš JIRGENSONS 1992 Vīrieši CFA (1984.-1999.dz.g) FANS Škoda 2:38:08
30 Renārs BĒRZIŅŠ 1982 Vīrieši MASTER 1 (1979.-1983.dz.g.) TEAM ZZK 2:38:08
31 Mārtiņš PĒTERSONS 1982 Vīrieši MASTER 1 (1979.-1983.dz.g.) TUKUMS 2:38:08
32 Matīss ZĒRVĒNS 1992 Vīrieši CFA (1984.-1999.dz.g) Engures sportam 2:38:08
33 Mārtiņš FLAKSIS 1986 Vīrieši CFA (1984.-1999.dz.g) TEAM ZZK 2:38:09
34 Toms DINSBERGS 1988 Vīrieši CFA (1984.-1999.dz.g) Hawaii Express Scott 2:38:09
35 Mārtiņš SAVICKIS 1993 Vīrieši CFA (1984.-1999.dz.g) Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree 2:38:09
36 Rihards SKRASTIŅŠ 1987 Vīrieši CFA (1984.-1999.dz.g) EVELO TEAM 2:38:09
37 Andris BODNIEKS 1976 Vīrieši MASTER 2 (1974.-1978.dz.g.) EVELO TEAM 2:38:09
38 Egons ROZENFELDS 1969 Vīrieši MASTER 3 (1969.-1973.dz.g.) Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree 2:38:09
39 Mārtiņš LEJIŅŠ 1983 Vīrieši MASTER 1 (1979.-1983.dz.g.) TEAM ZZK 2:38:09
40 Arturs SISOĻATINS 1983 Vīrieši MASTER 1 (1979.-1983.dz.g.) BELO CYCLING PROJECT 2:38:09
41 Mārcis PĒRKONS 1984 Vīrieši CFA (1984.-1999.dz.g) XSPORTS/Cannondale 2:38:09
42 Andris GAVRIKOVS 1990 Vīrieši CFA (1984.-1999.dz.g) 2:38:10
43 Mārtiņš SĀRS 1987 Vīrieši CFA (1984.-1999.dz.g) TEAM ZZK 2:38:10
44 Juris BĒRZIŅŠ 1981 Vīrieši MASTER 1 (1979.-1983.dz.g.) 2:38:10
45 Rihards BARTUŠEVICS 1990 Vīrieši CFA (1984.-1999.dz.g) 2:38:11
46 Ģirts CIRVELIS 1989 Vīrieši CFA (1984.-1999.dz.g) ROADEX 2:38:21
47 Mairis KLAIVA 1968 Vīrieši MASTER 4 (1964.-1968.dz.g.) 2:38:25
48 Māris KALĒJS 1973 Vīrieši MASTER 3 (1969.-1973.dz.g.) Tukums 2:38:26
49 Edijs STRĒLIS 1998 Vīrieši CFA (1984.-1999.dz.g) Elkor 2:38:29
50 Viesturs LEJIŅŠ 1978 Vīrieši MASTER 2 (1974.-1978.dz.g.) Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree 2:38:46
51 Mareks KAMPE 1997 Vīrieši CFA (1984.-1999.dz.g) GAISMAS MAĢIJA - STIVIDORS LP CYCLING TEAM 2:42:20
52 Ģirts MELBĀRDIS 1979 Vīrieši MASTER 1 (1979.-1983.dz.g.) FANS ŠKODA 2:42:20
53 Agris KALĒJS 1962 Vīrieši MASTER 5 (1959.-1963.dz.g.) Valmieras velo vienība 2:42:21
54 Artūrs ĻIPATŅIKOVS 1992 Vīrieši CFA (1984.-1999.dz.g) Velo+ 2:42:22
55 Dmitrijs JANKOVS 1966 Vīrieši MASTER 4 (1964.-1968.dz.g.) 2:42:23
56 Māris VANCEVIČS 1987 Vīrieši CFA (1984.-1999.dz.g) IronWill Steel 2:42:23
57 Uldis SEDLIŅŠ 1976 Vīrieši MASTER 2 (1974.-1978.dz.g.) Engures sportam 2:42:23
58 Artūrs KOZULIS 1985 Vīrieši CFA (1984.-1999.dz.g) 2:42:23
59 Andrejs ŠUĻGA 1980 Vīrieši MASTER 1 (1979.-1983.dz.g.) Gruppetto.ru 2:42:24
60 Rostislavs STAPJAKS 1971 Vīrieši MASTER 3 (1969.-1973.dz.g.) 2:42:24
61 Arvis ČIKSTE 1989 Vīrieši CFA (1984.-1999.dz.g) Dobeles dzirnavnieks/FeelFree 2:42:24
62 Mārcis DEDZIS 1983 Vīrieši MASTER 1 (1979.-1983.dz.g.) Pulsaar 2:42:25
63 Jānis TEIVIŠS 1982 Vīrieši MASTER 1 (1979.-1983.dz.g.) FANS ŠKODA 2:42:25
64 Jānis BOŠS 1989 Vīrieši CFA (1984.-1999.dz.g) Burusport Ridley Team 2:42:25
65 Ricards JAKOBSONS 1981 Vīrieši MASTER 1 (1979.-1983.dz.g.) Gaismas Maģija - Stividors LP Cycling Team 2:42:26
66 Aivars SKUTELIS 1968 Vīrieši MASTER 4 (1964.-1968.dz.g.) TEAM ZZK 2:42:29
67 Sandis LŪSIS 1983 Vīrieši MASTER 1 (1979.-1983.dz.g.) DOLTCINI Latvia Cycling Team 2:42:37
68 Sergejs RODIONOVS 1965 Vīrieši MASTER 4 (1964.-1968.dz.g.) 2:43:16
69 Jānis ANDERSONS 1976 Vīrieši MASTER 2 (1974.-1978.dz.g.) Filter 2:43:19
70 Kaspars GARDA 1981 Vīrieši MASTER 1 (1979.-1983.dz.g.) garda.lv 2:44:04
71 Reinis FIŠERS 1997 Vīrieši CFA (1984.-1999.dz.g) Engures sportam 2:44:20
72 Viktors KALAŠNIKOVS 1964 Vīrieši MASTER 4 (1964.-1968.dz.g.) veloclub 2:44:20
73 Didzis ZĀLĪTIS 1966 Vīrieši MASTER 4 (1964.-1968.dz.g.) Dobeles dzirnavnieks/FeelFree 2:46:19
74 Andrejs AHMEROVS 1976 Vīrieši MASTER 2 (1974.-1978.dz.g.) Velo+ 2:47:03
75 Ivars ŽERBIS 1974 Vīrieši MASTER 2 (1974.-1978.dz.g.) Nav 2:47:04
76 Ainis RUTKA 1982 Vīrieši MASTER 1 (1979.-1983.dz.g.) 2:47:06
77 Jānis ŠTEINS 1985 Vīrieši CFA (1984.-1999.dz.g) 2:47:06
78 Maris BRUGIS 1983 Vīrieši MASTER 1 (1979.-1983.dz.g.) Strazdu Grava/PDQ 2:48:45
79 Toms KOHS 1979 Vīrieši MASTER 1 (1979.-1983.dz.g.) ENGURES SPORTAM 2:48:47
80 Māris STRĀDNIEKS 1979 Vīrieši MASTER 1 (1979.-1983.dz.g.) 2:48:47
81 Janis BAZEVICS 1974 Vīrieši MASTER 2 (1974.-1978.dz.g.) 2:48:51
82 Dāvis ŠENBERGS 1985 Vīrieši CFA (1984.-1999.dz.g) Stopiņi velo 2:48:58
83 Mārtiņš BRUŅENIEKS 1983 Vīrieši MASTER 1 (1979.-1983.dz.g.) Vellapēda 2:49:00
84 Zigurds JURECKIS 1960 Vīrieši MASTER 5 (1959.-1963.dz.g.) TEAM ZZK 2:49:07
85 Verners VUĻS 1967 Vīrieši MASTER 4 (1964.-1968.dz.g.) LYSI 2:49:23
86 Roberts VUĻS 1994 Vīrieši CFA (1984.-1999.dz.g) LYSI 2:49:23
87 Jānis NEIMANIS 1977 Vīrieši MASTER 2 (1974.-1978.dz.g.) Engures Sportam 2:55:08
88 Artis PUJATS 1991 Vīrieši CFA (1984.-1999.dz.g) SKANDI MOTORS 4:05:37
89 Vladimirs BODGANOVS 1986 Vīrieši CFA (1984.-1999.dz.g) GAISMAS MAĢIJA - STIVIDORS LP CYCLING TEAM 2:28:38
90 Aigars ŠVEICARS 1981 Vīrieši MASTER 1 (1979.-1983.dz.g.) SEB banka - Stopiņi Velo 2:29:13
91 Andris SIVICKIS 1978 Vīrieši MASTER 2 (1974.-1978.dz.g.) SKANDI MOTORS 2:30:45
92 Aivars VIDŽUPS 1981 Vīrieši MASTER 1 (1979.-1983.dz.g.) SKANDI MOTORS 2:31:00
93 Renars MURNIEKS 1983 Vīrieši MASTER 1 (1979.-1983.dz.g.) Stopiņi Velo 2:36:25
94 Didzis PIĻĀNS 1980 Vīrieši MASTER 1 (1979.-1983.dz.g.) 2:37:21
95 Edgars VICINSKIS 1996 Vīrieši CFA (1984.-1999.dz.g) 2:38:37
96 Jēkabs JAUNSLAVIETIS 1996 Vīrieši CFA (1984.-1999.dz.g) PATRIA BOTTECCHIA 3:24:12