Rezultāti - LČ šosejas riteņbraukšanā 2018, individuālais brauciens

Distances: 10,8km | 21,6km


Vieta Vārds Uzvārds Gads Grupa Pārstāv Rezultāts
1 Artis ROZE 1987 Vīrieši CFA (1984.-1999.dz.g) Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree 0:28:17
2 Andris BALODIS 1972 Vīrieši MASTER 3 (1969.-1973.dz.g.) VIRSOTNE/MARMOT 0:28:40
3 Jānis VECVANAGS 1987 Vīrieši CFA (1984.-1999.dz.g) Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree 0:28:47
4 Ģirts VĒVERS 1973 Vīrieši MASTER 3 (1969.-1973.dz.g.) EVELO TEAM 0:29:03
5 Kalvis EISAKS 1983 Vīrieši MASTER 1 (1979.-1983.dz.g.) DOLTCINI Latvia Cycling Team 0:29:14
6 Ģirts CIRVELIS 1989 Vīrieši CFA (1984.-1999.dz.g) ROADEX 0:29:21
7 Sandis ĀĶIS 1975 Vīrieši MASTER 2 (1974.-1978.dz.g.) EVELO TEAM 0:29:32
8 Arvils VIKŠTREMS 1989 Vīrieši CFA (1984.-1999.dz.g) ELKOR 0:29:32
9 Māris KALVERŠS 1976 Vīrieši MASTER 2 (1974.-1978.dz.g.) EVELO TEAM 0:29:51
10 Agnis APSE 1971 Vīrieši MASTER 3 (1969.-1973.dz.g.) VeloLifestyle 0:30:00
11 Matīss ZĒRVĒNS 1992 Vīrieši CFA (1984.-1999.dz.g) Engures sportam 0:30:14
12 Kristaps KNOPS 1985 Vīrieši CFA (1984.-1999.dz.g) TEAM ZZK 0:30:40
13 Mareks KAMPE 1997 Vīrieši CFA (1984.-1999.dz.g) GAISMAS MAĢIJA - STIVIDORS LP CYCLING TEAM 0:30:45
14 Aigars KALĒJS 1981 Vīrieši MASTER 1 (1979.-1983.dz.g.) Virsotne/MARMOT 0:30:49
15 Mārtiņš JIRGENSONS 1992 Vīrieši CFA (1984.-1999.dz.g) FANS ŠKODA 0:30:49
16 Edgars NIKELS 1983 Vīrieši MASTER 1 (1979.-1983.dz.g.) Virsotne/MARMOT 0:30:50
17 Ricards JAKOBSONS 1981 Vīrieši MASTER 1 (1979.-1983.dz.g.) Gaismas Maģija - Stividors LP Cycling Team 0:30:51
18 Jānis ANDERSONS 1976 Vīrieši MASTER 2 (1974.-1978.dz.g.) Filter 0:30:55
19 Ģirts MELBĀRDIS 1979 Vīrieši MASTER 1 (1979.-1983.dz.g.) FANS ŠKODA 0:31:00
20 Raimonds VEINBERGS 1977 Vīrieši MASTER 2 (1974.-1978.dz.g.) Virsotne/MARMOT 0:31:02
21 Juris VISOCKIS 1982 Vīrieši MASTER 1 (1979.-1983.dz.g.) DOLTCINI Latvia Cycling Team 0:31:02
22 Egons ROZENFELDS 1969 Vīrieši MASTER 3 (1969.-1973.dz.g.) Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree 0:31:12
23 Dzintars KAŅEPĒJS 1968 Vīrieši MASTER 4 (1964.-1968.dz.g.) SKANSTE/VIRŠI-A 0:31:14
24 Emīls RIBAKS 1994 Vīrieši CFA (1984.-1999.dz.g) TEAM ZZK 0:31:27
25 Lauris PĀRUPS 1981 Vīrieši MASTER 1 (1979.-1983.dz.g.) Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree 0:31:30
26 Kristers KOVGERS 1992 Vīrieši CFA (1984.-1999.dz.g) EMU Mālpils sporta klubs 0:31:31
27 Mārtiņš ALKSNIS 1975 Vīrieši MASTER 2 (1974.-1978.dz.g.) 0:31:31
28 Edgars BRIGMANIS 1982 Vīrieši MASTER 1 (1979.-1983.dz.g.) 0:31:31
29 Niklāvs BOĻŠIS 1998 Vīrieši CFA (1984.-1999.dz.g) Dobeles dzirnavnieks/FeelFree 0:31:35
30 Aigars ZVINGULIS 1961 Vīrieši MASTER 5 (1959.-1963.dz.g.) Virsotne/MARMOT 0:31:40
31 Viesturs LEJIŅŠ 1978 Vīrieši MASTER 2 (1974.-1978.dz.g.) Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree 0:31:42
32 Ivo LEVĀNS 1978 Vīrieši MASTER 2 (1974.-1978.dz.g.) ENGURES SPORTAM 0:31:46
33 Zigurds JURECKIS 1960 Vīrieši MASTER 5 (1959.-1963.dz.g.) TEAM ZZK 0:31:53
34 Kaspars GARDA 1981 Vīrieši MASTER 1 (1979.-1983.dz.g.) garda.lv 0:31:54
35 Mairis KLAIVA 1968 Vīrieši MASTER 4 (1964.-1968.dz.g.) 0:31:55
36 Girts MARTINSONS 1982 Vīrieši MASTER 1 (1979.-1983.dz.g.) 0:32:04
37 Didzis ZĀLĪTIS 1966 Vīrieši MASTER 4 (1964.-1968.dz.g.) Dobeles dzirnavnieks/FeelFree 0:32:08
38 Oskars GAILIŠS 1969 Vīrieši MASTER 3 (1969.-1973.dz.g.) DOLTCINI Latvia Cycling Team 0:32:13
39 Kirils POGODINS 1987 Vīrieši CFA (1984.-1999.dz.g) TEAM ZZK 0:32:16
40 Sandis LŪSIS 1983 Vīrieši MASTER 1 (1979.-1983.dz.g.) DOLTCINI Latvia Cycling Team 0:32:18
41 Māris VANCEVIČS 1987 Vīrieši CFA (1984.-1999.dz.g) IronWill Steel 0:32:19
42 Mārtiņš PĒTERSONS 1982 Vīrieši MASTER 1 (1979.-1983.dz.g.) TUKUMS 0:32:20
43 Viktors NERUGALS 1983 Vīrieši MASTER 1 (1979.-1983.dz.g.) 0:32:28
44 Andrejs LIPSKIS 1983 Vīrieši MASTER 1 (1979.-1983.dz.g.) Velo+ 0:32:30
45 Agris KALĒJS 1962 Vīrieši MASTER 5 (1959.-1963.dz.g.) Valmieras velo vienība 0:32:34
46 Aldis EGLĪTIS 1973 Vīrieši MASTER 3 (1969.-1973.dz.g.) EVELO TEAM 0:32:46
47 Normunds RUBENIS 1964 Vīrieši MASTER 4 (1964.-1968.dz.g.) 0:32:46
48 Gatis ZĒLERTS 1983 Vīrieši MASTER 1 (1979.-1983.dz.g.) 0:32:54
49 Kristaps SŪNA 1978 Vīrieši MASTER 2 (1974.-1978.dz.g.) DOLTCINI Latvia Cycling Team 0:33:00
50 Maksims LEBEDEVS 1974 Vīrieši MASTER 2 (1974.-1978.dz.g.) GAISMAS MAĢIJA - STIVIDORS LP CYCLING TEAM 0:33:15
51 Andrejs PISARENKO 1964 Vīrieši MASTER 4 (1964.-1968.dz.g.) Komanda VELO+ 0:33:16
52 Toms KOHS 1979 Vīrieši MASTER 1 (1979.-1983.dz.g.) ENGURES SPORTAM 0:33:21
53 Janis BAZEVICS 1974 Vīrieši MASTER 2 (1974.-1978.dz.g.) 0:33:21
54 Aivars BARDOVSKIS 1964 Vīrieši MASTER 4 (1964.-1968.dz.g.) PSK Skanste/Virši-A 0:33:25
55 Martins SOSTE 1988 Vīrieši CFA (1984.-1999.dz.g) 0:33:57
56 Kristaps ZAĻUPE 1976 Vīrieši MASTER 2 (1974.-1978.dz.g.) 0:33:59
57 Jānis BRUZINSKIS 1959 Vīrieši MASTER 5 (1959.-1963.dz.g.) Virsotne/MARMOT 0:34:01
58 Verners VUĻS 1967 Vīrieši MASTER 4 (1964.-1968.dz.g.) LYSI 0:34:02
59 Maris BRUGIS 1983 Vīrieši MASTER 1 (1979.-1983.dz.g.) Strazdu Grava/PDQ 0:34:16
60 Roberts VUĻS 1994 Vīrieši CFA (1984.-1999.dz.g) LYSI 0:34:35
61 Andris KNODZE 1969 Vīrieši MASTER 3 (1969.-1973.dz.g.) PSK Skanste/Virši-A 0:34:41
62 Māris STRĀDNIEKS 1979 Vīrieši MASTER 1 (1979.-1983.dz.g.) 0:34:48
63 Otto CIMMERMANS 1982 Vīrieši MASTER 1 (1979.-1983.dz.g.) Compensa Life Latvia 0:35:40
64 Aivars BUMBULIS 1960 Vīrieši MASTER 5 (1959.-1963.dz.g.) Grobiņas sporta centrs 0:35:58
65 Kaspars LIPSKIS 1971 Vīrieši MASTER 3 (1969.-1973.dz.g.) 0:35:59
66 Atis VERDENHOFS 1985 Vīrieši CFA (1984.-1999.dz.g) 0:36:34
67 Vilens KANCEROVS 1968 Vīrieši MASTER 4 (1964.-1968.dz.g.) Engures sportam 0:38:26
68 Aleksandrs KULAKOVS 1998 Vīrieši CFA (1984.-1999.dz.g) Alpha Baltic/Maratoni.lv/RRS/Purvciems 3:00:16