Rezultāti - LATVIJAS ČEMPIONĀTS ŠOSEJAS RITEŅBRAUKŠANĀ 2017, individuālais brauciens

Distances: 20km | 15km distance

Grupas: Visas | CFA | M-1 | M-2 | M-3 | M-4 | M-5 | S


Vieta Vārds Uzvārds Gads Grupa Pārstāv Rezultāts km/h
1 Kalvis EISAKS 1983 CFA Doltcini Latvia Cyling team 0:25:53.43 46.3
2 Martins FLAKSIS 1986 CFA Noname Cycling Project 0:26:18.68 45.6
3 Niklavs BOLSIS 1998 CFA Dobeles dzirnavnieks/Focus bikes 0:26:30.56 45.3
4 Mikus VEISMANIS 1982 M-1 Virsotne/MARMOT 0:27:10.25 44.2
5 Artis ROZE 1987 CFA Tukums 0:27:19.89 43.9
6 Girts VEVERS 1973 M-2 EVELO TEAM 0:27:20.89 43.9
7 Evalds PAVLOVS 1989 CFA Noname Cycling Project 0:27:21.82 43.9
8 Janis VECVANAGS 1987 CFA HAWAII EXPRESS FILTER 0:27:23.59 43.8
9 Ivo VILUMOVS 1985 CFA EVELO TEAM 0:27:24.32 43.8
10 Sandis AKIS 1975 M-2 EVELO TEAM 0:27:37.29 43.4
11 Maris KALVERSS 1976 M-2 EVELO TEAM 0:27:50.83 43.1
12 Raivis RITUMS 1986 CFA Dobeles dzirnavnieks/Focus bikes 0:28:04.42 42.7
13 Martins JIRGENSONS 1992 CFA BJC DAUGMALE / FANS AP - print 0:28:06.92 42.7
14 Aigars ZVINGULIS 1961 M-5 Virsotne/MARMOT 0:28:14.56 42.5
15 Arvis SPRUDE 1987 CFA Gaismas Maģija - Stividors LP 0:28:17.58 42.4
16 Marcis PERKONS 1984 CFA XSPORTS/Cannondale 0:28:22.36 42.3
17 Zigurds JURECKIS 1960 M-5 Noname Cycling Project 0:28:25.41 42.2
18 Andris BALODIS 1972 M-3 Virsotne/MARMOT 0:28:29.90 42.1
19 Kristaps KNOPS 1985 CFA EVELO TEAM 0:28:35.51 42.0
20 Lauris PARUPS 1981 M-1 Dobeles dzirnavnieks/Focus bikes 0:28:40.28 41.9
21 Agnis APSE 1971 M-3 VeloLifestyle 0:28:46.17 41.7
22 Ilja DOROSENKO 1996 CFA Dobeles dzirnavnieks/Focus bikes 0:28:48.97 41.6
23 Janis ANDERSONS 1976 M-2 Filter 0:28:51.63 41.6
24 Juris VISOCKIS 1982 M-1 Doltcini Latvia Cycling team/ Talsi 0:29:04.08 41.3
25 Janis PLATACIS 1980 M-1 Ikšķile Velo 0:29:21.98 40.9
26 Aigars KALEJS 1981 M-1 Virsotne/MARMOT 0:29:24.06 40.8
27 Karlis SALIJUMS 1975 M-2 RIGA IRONMAN TEAM 0:29:28.44 40.7
28 Girts MELBARDIS 1979 M-1 FANS AP-print 0:29:28.86 40.7
29 Nauris INOVSKIS 1981 M-1 EVELO TEAM 0:29:32.12 40.6
30 Lija LAIZANE 1993 S Aromitalia Vaiano Fondriest 0:29:36.63 40.5
31 Raimonds VEINBERGS 1977 M-2 Virsotne/MARMOT 0:29:43.48 40.4
32 Sergejs RODIONOVS 1965 M-4 ĀdažiVelo 0:29:47.66 40.3
33 Egons ROZENFELDS 1969 M-3 Dobeles dzirnavnieks/Focus bikes 0:29:48.19 40.3
34 Lelde ARDAVA 1985 S Rietumu Banka - Rīga 0:30:01.00 40.0
35 Martins ALKSNIS 1975 M-2 SALASPILS/ZIRINI 0:30:01.16 40.0
36 Aivars BARDOVSKIS 1964 M-4 SKANSTE VIRŠI-A 0:30:01.35 40.0
37 Didzis ZALITIS 1966 M-4 Dobeles dzirnavnieks/Focus bikes 0:30:13.65 39.7
38 Sandis LUSIS 1983 CFA Doltcini Latvia Cycling team 0:30:20.55 39.5
39 Oskars GAILISS 1969 M-3 Doltcini Latvia Cycling Team 0:30:22.00 39.5
40 Arturs ZALITIS 1988 CFA Dobeles dzirnavnieks/Focus bikes 0:30:24.41 39.5
41 Janis BRUZINSKIS 1959 M-5 Virsotne/MARMOT 0:30:26.82 39.4
42 Aivars BUMBULIS 1960 M-5 Grobiņas novads 0:30:32.08 39.3
43 Ricards JAKOBSONS 1981 M-1 0:30:35.31 39.2
44 Martins EGLITIS 1984 CFA Virsotne/MARMOT 0:30:48.99 38.9
45 Viktors KALASNIKOVS 1964 M-4 VELOCLUB 0:30:58.47 38.7
46 Viktorija SIPOVICA 1998 S RRS/PURVCIEMS 0:30:59.06 38.7
47 Verners VULS 1967 M-4 LYSI 0:31:05.58 38.6
48 Arturs RONIS 1985 CFA EVELO TEAM 0:31:26.81 38.2
49 Janis KEISELIS 1972 M-2 Baldones velokomanda 0:31:54.89 37.6
50 Toms KOHS 1979 M-1 Smeldze 0:32:02.85 37.4
51 Andrejs LIPSKIS 1983 CFA 0:32:07.86 37.3
52 Girts MARTINSONS 1982 M-1 0:32:13.92 37.2
53 Aldis EGLITIS 1973 M-2 EVELO TEAM 0:32:16.64 37.2
54 Sindija SKANGALE 1987 S kombucha.lv/Bikram Yoga Rīga 0:32:19.53 37.1
55 Atis VERDENHOFS 1985 CFA 0:32:37.48 36.8
56 Otto CIMMERMANS 1982 M-1 Compensa Life 0:33:28.88 35.8
57 Zans RIBAKS 1967 M-4 LYSI 0:33:34.94 35.7
58 Kaspars DERGACS 1979 M-1 0:33:37.19 35.7
59 Roberts VULS 1994 CFA LYSI 0:33:44.25 35.6
60 Neils SNIEDZINS 1969 M-3 Courland.club 0:34:23.86 34.9
61 Ingrida SMITE 1971 S Sportlife.lv 0:35:17.27 34.0
62 Madara FURMANE 1992 S Kombucha.lv/Bikram Yoga Rīga 0:35:21.03 33.9
63 Anastasija KRUMINA 1996 S Belo Cycling Project 0:35:27.37 33.8
64 Davis ERMANIS 1984 CFA 0:36:45.18 32.7
65 Anita ANTONE 1992 S Baldones velokomanda 0:37:11.40 32.3
66 Ilmars MISA 1982 M-1 0:38:16.52 31.4
67 Diana GRISLITE 1997 S Dobeles sporta skola 0:39:32.17 30.4