2024. gada šosejas rangs (sievietes)

Grupаs:
Vieta Vārds Uzvārds Gads Grupa Pārstāv Punkti 1 2 3 4 5
3 Madara ABOMA 2001 Elite Dobeles dzirnavnieks/FeelFree 540
1
1
200
200
4
2
155
355
1
-
2
-
355
2
2
185
540
-
3
-
540
1
5 Anita ANTONE 1992 19-34 Giant & Liv Team Latvia 370
-
-
-
-
1
4
200
200
-
8
-
200
4
3
4
170
370
4
-
5
-
370
1
7 Laura BELOHVOSCIKA 2004 Elite RRS 340
3
3
170
170
-
5
-
170
2
3
3
170
340
2
-
5
-
340
2
-
7
-
340
2
8 Liva SLOSBERGA 2007 Juniori RRS 340
-
-
-
-
-
-
-
-
4
15
155
155
-
15
-
155
2
8
185
340
7
9 Amanda reilija ZARINA 2007 Juniori Dobeles dzirnavnieks/FeelFree 280
5
5
140
140
-
6
-
140
1
5
5
140
280
1
-
6
-
280
1
-
9
-
280
3
1 Lasma elza VAIVODE 2003 Elite RRS 725
4
4
155
155
3
3
170
325
1
-
4
-
325
1
1
3
200
525
1
1
1
200
725
2
17 Adelina JEFIMOVA 2005 Elite Dobeles Sporta skola/Dobeles Dzirnavnieks/Feel/Free 125
6
6
125
125
-
7
-
125
1
-
16
-
125
9
-
17
-
125
1
-
17
-
125
4 Ruta ZIBENE 2005 Elite 410
7
7
115
115
-
8
-
115
1
6
6
125
240
2
-
7
-
240
1
3
4
170
410
3
11 Krista PUCITE 1994 19-34 ROADEX - MTB, Latvian Cycling Girls - šoseja 200
-
-
-
-
-
-
-
-
1
9
200
200
-
9
-
200
-
11
-
200
2
14 Eliza LEJINA 2006 Juniori Belo Cycling Project 170
13
13
80
80
-
14
-
80
1
11
13
90
170
1
-
13
-
170
-
14
-
170
1
2 Beate BULA 2006 Juniori Dobeles Sporta skola/Dobeles Dzirnavnieks/Feel/Free 555
2
2
185
185
2
1
185
370
1
2
1
185
555
-
1
-
555
-
2
-
555
1
10 Olga BALLO 1976 45-49 Velo+ Bottari Baltic 220
8
8
105
105
-
9
-
105
1
7
7
115
220
2
-
8
-
220
1
-
10
-
220
2
15 Dana BOLSAKOVA 2006 Juniori RRS 170
12
12
85
85
-
13
-
85
1
12
14
85
170
1
-
14
-
170
-
15
-
170
1
13 Gunita BARISA 1979 45-49 Latvian Cycling Girls 190
10
10
95
95
-
11
-
95
1
10
12
95
190
1
-
12
-
190
-
13
-
190
1
12 Svetlana DREIMANE 1977 45-49 Latvian Cycling Girls 200
9
9
100
100
-
10
-
100
1
9
10
100
200
-
10
-
200
-
12
-
200
2
16 Liva luize BLEIVE 1997 19-34 155
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
4
16
155
155
-
16
-
155
6 Diana JUREVICA 1985 35-39 LiVelo / Zelta Zeme 350
11
11
90
90
-
12
-
90
1
8
11
105
195
1
-
11
-
195
4
6
155
350
5
Krāsu leģenda
LRF 2023 šoseja, 1. kategorija
Kolonnu apraksts
1 - Dobeles kauss ITT; 2 - Dobeles kauss grupa; 3 - Biķernieku GP ITT; 4 - Biķernieku GP grupa; 5 - Baukša kauss grupa;