2020. gada LRF MASTER 60+ braucēju rangs

Grupаs:
Vieta Vārds Uzvārds Gads Grupa Pārstāv Punkti 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
10 Vismants CAUNE 1943 65+ 120
-
-
-
-
-
-
-
-
4
4
120
120
-
5
-
120
1
-
5
-
120
-
5
-
120
-
5
-
120
-
7
-
120
2
-
7
-
120
-
10
-
120
3
-
10
-
120
5 Janis BRUZINSKIS 1959 60-64 Virsotne/MARMOT 200
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
1
4
200
200
-
4
-
200
-
4
-
200
-
5
-
200
1
12 Mecislavs BARTUSEVICS 1941 65+ RRS 80
-
-
-
-
-
-
-
-
3
7
80
80
-
7
-
80
-
7
-
80
-
7
-
80
-
7
-
80
-
9
-
80
2
-
9
-
80
-
12
-
80
3
-
12
-
80
2 Uldis RUTKA 1956 60-64 Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree 750
1
1
200
200
1
1
200
400
1
1
150
550
1
1
200
750
-
1
-
750
-
1
-
750
-
1
-
750
-
2
-
750
1
-
2
-
750
-
2
-
750
-
2
-
750
7 Valerijs PAVLOVS 1955 65+ 140
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
2
7
140
140
-
7
-
140
4 Agris BRIEDIS 1955 65+ EVELO TEAM 285
-
-
-
-
-
-
-
-
1
5
100
100
2
3
185
285
2
-
3
-
285
-
3
-
285
-
3
-
285
-
3
-
285
-
3
-
285
-
3
-
285
-
4
-
285
1
1 Agris LIEPA 1956 60-64 Virsotne/MARMOT 1,100
2
2
185
185
2
2
185
370
2
2
140
510
-
2
-
510
1
2
200
710
-
2
-
710
-
2
-
710
3
1
170
880
1
1
1
100
980
4
1
120
1,100
-
1
-
1,100
11 Valdis ANDINS 1948 65+ Dobeles dzirnavnieks/FeelFree 90
-
-
-
-
-
-
-
-
2
6
90
90
-
6
-
90
-
6
-
90
-
6
-
90
-
6
-
90
-
8
-
90
2
-
8
-
90
-
11
-
90
3
-
11
-
90
8 Janis KISIS 1952 65+ 130
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
3
8
130
130
-
8
-
130
3 Sergejs POMARNEVSKIS 1954 65+ Velo+ Bottari Baltic 335
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
2
5
185
185
-
5
-
185
-
5
-
185
1
3
150
335
2
9 Arnis ZANDERS 1958 60-64 130
-
-
-
-
-
-
-
-
3
3
130
130
-
4
-
130
1
-
4
-
130
-
4
-
130
-
4
-
130
-
6
-
130
2
-
6
-
130
-
9
-
130
3
-
9
-
130
6 Janis RUSMANIS 1960 60-64 150
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
1
6
150
150
-
6
-
150
Krāsu leģenda
LRF 2020, Šoseja, 1. kategorija
LRF 2020, Šoseja, 2. kategorija
LRF 2020, Šoseja, 3. kategorija
Kolonnu apraksts
1 - Valkas šosejas riteņbraukšana; 2 - BSC Group GP 100km; 3 - Dobeles dzirnavnieka kauss 1. posms; 4 - Dobeles dzirnavnieka kauss 2. posms; 5 - EVELOSTORE GP 100km; 6 - J.Baukša kauss - grupa; 7 - J.Baukša kauss - kritērijs; 8 - Vienības brauciens; 9 - Smiltenes kauss; 10 - Pļaviņu 9. velobrauciens; 11 - Rīgas velomaratons;