2020. gada šosejas rangs (sievietes)

Grupаs:
Vieta Vārds Uzvārds Gads Grupa Pārstāv Punkti 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
4 Lija LAIZANE 1993 Elite Eneicat-RBH Global 600
1
1
200
200
1
1
200
400
-
3
-
400
2
-
5
-
400
2
1
4
200
600
1
-
4
-
600
-
4
-
600
-
4
-
600
-
4
-
600
-
4
-
600
-
4
-
600
9 Lina SVARINSKA 2001 Elite Eurotarget Bianchi Vittoria 305
4
4
155
155
-
6
-
155
2
1
5
150
305
1
-
7
-
305
2
-
7
-
305
-
8
-
305
1
-
8
-
305
-
8
-
305
-
8
-
305
-
8
-
305
-
9
-
305
1
2 Kitija SILTUMENA 2003 Juniori Dobeles sporta skola 1,110
3
3
170
170
3
3
170
340
2
2
140
480
1
5
2
140
620
-
3
-
620
1
-
3
-
620
-
3
-
620
1
3
200
820
-
3
-
820
2
3
140
960
1
2
150
1,110
1
11 Eva eliza LEIKARTE 2002 Juniori VeloLifestyle/SmiltenesBJSS 215
-
-
-
-
7
9
115
115
6
9
100
215
-
10
-
215
1
-
10
-
215
-
11
-
215
1
-
11
-
215
-
11
-
215
-
11
-
215
-
11
-
215
-
11
-
215
12 Anastasija GOLOVCINSKA 2003 Juniori RRS 155
-
-
-
-
-
-
-
-
11
13
75
75
-
13
-
75
-
13
-
75
-
13
-
75
3
12
80
155
1
-
12
-
155
-
12
-
155
-
12
-
155
-
12
-
155
1 Madara ABOMA 2001 Elite Dobeles dzirnavnieks/FeelFree 1,275
2
2
185
185
2
2
185
370
3
1
130
500
1
1
1
200
700
2
1
185
885
-
1
-
885
1
1
100
985
-
1
-
985
-
1
-
985
1
1
150
1,135
2
1
140
1,275
15 Anita ANTONE 1992 19-34 Baldones velokomanda 90
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
8
15
90
90
13 Daniela LEITANE 2000 Elite Dobeles sporta skola/Dobeles dzirnavnieks/FeelFree 120
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
4
13
120
120
17 Sindija SKANGALE 1987 19-34 Latvian cycling girls 85
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
9
17
85
85
10 Renate RODIONOVA 2002 Juniori 250
-
-
-
-
5
7
140
140
5
7
110
250
-
9
-
250
2
-
9
-
250
-
10
-
250
1
-
10
-
250
-
10
-
250
-
10
-
250
-
10
-
250
-
10
-
250
5 Zane KALVERSA-KENGE 1984 35-39 Riga Ironman Team 530
6
6
125
125
-
8
-
125
2
4
8
120
245
2
4
185
430
4
-
5
-
430
1
-
5
-
430
-
5
-
430
-
5
-
430
-
5
-
430
-
5
-
430
6
5
100
530
7 Lasma elza VAIVODE 2003 Juniori Rīgas Riteņbraukšanas skola 345
1
8
100
100
-
10
-
100
2
7
10
95
195
-
11
-
195
1
-
11
-
195
1
6
150
345
5
-
6
-
345
-
6
-
345
-
6
-
345
-
6
-
345
-
7
-
345
1
14 Kate RUDZITE 1990 19-34 TRAIN2WIN 95
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
7
14
95
95
6 Sanda PETUNOVA 1991 19-34 Velo+ Bottari Baltic 425
5
5
140
140
4
4
155
295
1
-
6
-
295
2
-
8
-
295
2
-
8
-
295
-
9
-
295
1
-
9
-
295
-
9
-
295
-
9
-
295
-
9
-
295
3
6
130
425
3
16 Rebeka ANDZANE 2003 Juniori RRS BELO CYCLING PROJECT 90
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
2
13
90
90
-
13
-
90
-
13
-
90
-
13
-
90
-
16
-
90
3
8 Lana BUGROVA 1977 40-44 Velo+ Bottari Baltic 330
2
9
90
90
-
11
-
90
2
9
11
85
175
4
6
155
330
5
-
6
-
330
-
7
-
330
1
-
7
-
330
-
7
-
330
-
7
-
330
-
7
-
330
-
8
-
330
1
3 Olga ZAHAROVA 1976 40-44 Velo+ Bottari Baltic 1,095
7
7
115
115
6
5
125
240
2
8
4
90
330
1
3
3
170
500
1
3
2
170
670
1
-
2
-
670
-
2
-
670
2
2
185
855
-
2
-
855
3
2
130
985
5
3
110
1,095
1
18 Kristine PODVINSKA 1992 19-34 Train2win 80
-
-
-
-
-
-
-
-
10
12
80
80
-
12
-
80
-
12
-
80
-
12
-
80
-
14
-
80
2
-
14
-
80
-
14
-
80
-
14
-
80
-
18
-
80
4
19 Zane JAKOBSONE 1985 35-39 80
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
10
19
80
80
Krāsu leģenda
LRF 2020, Šoseja, 1. kategorija
LRF 2020, Šoseja, 2. kategorija
LRF 2020, Šoseja, 3. kategorija
Kolonnu apraksts
1 - Valka 2020; 2 - BSC Group GP 100km; 3 - Dobeles dzirnavnieka kauss 1. posms; 4 - Dobeles dzirnavnieka kauss 2. posms; 5 - EVELOSTORE GP 100km; 6 - J.Baukša kauss - grupa; 7 - J.Baukša kauss - kritērijs; 8 - Vienības brauciens; 9 - Smiltenes kauss; 10 - Pļaviņu 9. velobrauciens; 11 - Rīgas velomaratons;